İşteMülakat.com
Hello, world! This is a toast message.

Hepsiburada.com

Ortalama Puan: 3,80
(75 Mülakat Ortalaması)

75 Mülakat Süreci

4

Muhasebe ve Finans Elemanı

Teklif Yapılmadı Mülakat Zordu

telefon mülakatı ve sonrasında yüz yüze ik mülakatına girdim. güzel bir süreçti ancak kabul almadım. mülakatlar genel olarak sohbet şeklinde ilerledi.

3

Yazılım Uzmanı

Teklif Yapılmadı Ortalama Mülakat

süreç çok uzun sürdü. hiçbir aşamada herhangi bir geri bildirim verilmeden 4 ayrı teknik mülakata girdim. en son ik görüşmesi yapıldı. ertesi gün herhangi bir bildilendirme yapılmadan olumsuz cevap verildi

3

Stajyer

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Zordu

yetenek testi zordu, ik ekibi ise tatlı. yetenek testinden sonra grup mülakatına giriyorsunuz. grup mülakatında ise vaka çalışması yapmanız bekleniyor.

5

Stajyer

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Kolaydı

süreç hızlı ilerliyor, yöneticilerle olan mülakat sonrasında ekstra bir test uygulanmıyor

5

Yazılım Test Uzmanı

Teklifi Kabul Ettim Ortalama Mülakat

hr tarafından 2 caselik ödev gönderildi. sonrasında teknik mülakat ve müdürlük görüşmesi yapıldı. çok hızlı bir süreçti.

5

Kategori Uzmanı

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Kolaydı

i̇k ve yönetici mülakatı var sorulan sorular çok basit. kendini tanıt ve excel, sap bilgisi soruluyor

4

DevOps Mühendisi

Teklifi Kabul Ettim Ortalama Mülakat

iş görüşmesinde arkadaşlar çok yardımcı oldu, ve her an geri bildirimde bulunuldu

4

Müşteri Deneyimi Uzmanı

Teklifi Kabul Ettim Ortalama Mülakat

önce ik görüşmesi daha sonra birim müdürü ve direktör ile görüşme oldu. görüşmede mini case soruları sorup yorumlamamı beklediler. en son aşamada da grup başkanı ile yarım saatlik bir mülakat gerçekleştirdik.

3

Stajyer

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Kolaydı

mülakatta başta çok bekletildim, başka yeri kabul ettim dönüş yapmadıkları için, çok yavaş ve sistemsiz bir işleyişleri var. sonra görüşmeler olumlu geçtii ve kabul ettim.

3

Uzun Dönem Stajyer

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Kolaydı

önce telefon mülakatı gerçekleştirildi. sonrasında uzun bir süre dönüş yapılmadı ve bu süre sonrasında aradığımda da biz sizi ararız dediler. bu sebeple başka iş teklifini kabul ettim. ben o işe girdikten sonra gerçekten aradılar, bu sefer daha samimilerdi. sonrasında insan kaynakları ve ardından departmanla görüşmelerim oldu ve sonucunda işe alındım. ancak bir stajyerden gece çalışmalarına kadar çok fazla çaba bekliyorlardı. kategori yönetiminde de olsanız stajyerken prim almıyorsunuz ancak prim alıyormuşsunuz gibi yöneticileriniz kadar çalışmanız bekleniyor ve sosyal hayatınız sıfıra iniyor. en azından benim çalıştığım birim için böyleydi. sonrasında stajyer olduğum halde okuluma da laf edilmeye başlanınca kendimi geliştiremediğim ve gelişimimin de önüne engel konan bir yerde çalışmanın bir manasının olmayacağını düşünerek dolan staj sürem sonrasında da bir teklif almayıp kadro acılmadı diyip tekrar aynı kosullarda stajyer olmamı teklif ettiklerinde sürecimi sonlandırdım.

Sana en uygun işvereni bul..

Anonim olarak bilgi paylaş,
premium hesaba sahip ol.

50 Bin+ anonim üye, toplamda 70 Bin+ bilgi paylaştı.

Sayfayı paylaş