İş Analisti Yorumları

Ortalama Yorum Puanı : 3,4 / 5

5 Güncel Yorum


Güncel İş Analisti Yorumları

Anonim Paylaşılan Şirket Yorumu
Şirket:
İş Analisti / Anadolu Sigorta
"Yorum"
Yorum Puanı: 4 / 5
Artılar:

Artıları bedava sağlık hakları ve sınırsız olması bu çok güzel bir özellik ve bence şirketin en güzel özelliği


Anonim Paylaşılan Şirket Yorumu
Şirket:
İş Analisti / Amazon
"Olumsuz Başvuru Başvuru"
Yorum Puanı: 3 / 5
Artılar:

online ilerleyen bir sistem Başvuru sonrası mail adresime kişilik envanteri ve firmanın prensiplerine uygun cevap verilmesi gereken ingilizce bir test gönderildi. Bir kaç gün sonra da olumsuz cevabı geldi. Neden olumsuz olduğuna dair bir bilgi yok.

Eksiler:

sebebi ne olduğu belli olmayan kabul edilmeniz maili

Öneriler:

Başvuru sonrası mail adresime kişilik envanteri ve firmanın prensiplerine uygun cevap verilmesi gereken ingilizce bir test gönderildi. Bir kaç gün sonra da olumsuz cevabı geldi. Neden olumsuz olduğuna dair bir bilgi yok.


Anonim Paylaşılan Şirket Yorumu
Şirket:
İş Analisti / Domino's Pizza TR
"Süreç Belirsizlikleri, Maaş Düşüklüğü, Kariyer Yolu"
Yorum Puanı: 2 / 5
Artılar:

Global çalışlma imkanı bulunabilir. Çünkü Master franchisee.

Eksiler:

Kariyer yolu belirsiz.İlgili dönemdeki ihtiyaç doğrultusunda kimi çalışanı uzman seviyesinden bir sene içinde iki kademe birden vererek deneyimsiz birisini müdür yapabiliyorlar. İK kariyer yolunu asla çizemiyor. Organizasyon belirsiz. Kim kime hangi fonksiyonla bağlı asla belli değil. Hiç bilgi paylaşılmadan süreçler ve organizsyon değişebiliyor. Açıklama yapma ihtiyacı bulunmuyor. Prim hakedişlerinden 2-3 ay önce her sene hedefler güncelleniyor. Tutmuş olan hedefler revize sonrası tutmadığından prim katsayıları aşağıda veriliyor. Multinet ücretleri çok düşük. Aynı pozisyondaki 2 kişi ücret adalet dengesi olmadığı için bambaşka ücretler alabiliyor. Bir analist 4500TL alırken diğeri 7000TL alıyor. Üst yönetim seviyesinde özellikle ITde çok hızlı işeten çıkarma yapıyorlar. 3senede 4 IT direktörü değiştirdiler. Bu değişklikler takdir edersiniz ki berbaerinde ekiplerini de götürüp/getiriyorlar. İK 'ya ek bir de yeni yönetim süreç değişiklikleri oluyor. Kaliteli, kalifiye çalışanlarını asla tutamıyor, elinde nitelikli çalışan yok. Olanlar ise kısa sürede durumu farkedip ayrılıyor. Turnover'ı çok yüksek. Maaş sklaları piyasanın 4bin civarı altında.


Anonim Paylaşılan Şirket Yorumu
Şirket:
"Calisani düşünmeyen sadece kârını önemseyen bir firma maalesef. Niyetleri iyi olsa da calisana oncelik verme noktasinda daha cok yol katetmesi gereken bir firma."
Yorum Puanı: 3 / 5
Artılar:

Guzel ortam samimi insanlar saygi cercevesi yuksek

Eksiler:

Maaş düşük, çalışan önemsemiyor, kolektif bakış yüzünden bireye olan ilgi yok.