İşteMülakat.com
Hello, world! This is a toast message.

Siemens San. ve Tic. A.Ş.

Ortalama Puan: 3,92
(99 Mülakat Ortalaması)

13 Yorum

5

Anonim Şirket Yorumu

"9 aylık lise kış stajımı siemens ile yaptım"
Stajyer
19 Mart 2023

Artılar: gebze kampüsünde yaptığım stajımda e5 güzergahında servisimiz vardı, bildiğim kadarıyla birçok yere ulaşım sağlanıyor, siemensn öğle yemekleri bir efsaneydi benim için, her perşembe çıkan lahmacun, arada özel günlerde bol çeşitli etli yemekler, en çok da düğün çorbalarına bayılırdım. he bir de iş yeri hekimleri mevcut herhangi bir rahatsızlık ve ya iş kazası durumunda oraya danışabilirsiniz. gayet samimi bir ortam mevcut, saygı ile yanaştığınız herkesten bir şey kazanma şansınız vardır. eyt'nin çıkması ile belki de çoğu çalışan orada olmayabilir. ben ön i̇malat bölümünde stajımı yapmıştım, son dönemlere doğru staj defterimi doldurabilmek için farklı bölümleri de gözlemleme şansım oldu.

Eksiler: bir işi öğrenmek için kendiniz çabalamanız gerek, kimse sizi tutup da zorla şu işi yap demez, ama öğrenmek isterseniz de yardımcı olurlar. disiplinli bir iş ortamı gereği tutumunuz çok önemli, üstlerinizle aranızı iyi tutun, arada denetim oldu mu ortalıkta gözükmenizi istemezler :d 9 ay su gibi akıp geçti benim için. bazı ağır işleri sizin yapmanıza izin verilmiyor zamanında yaşanan bir kazadan ötürü bu duruma dikkat etmeye çalışıyorlar.

Öneriler: gerçekten merak ettiğiniz bir işi öğrenmek ve deneyimlemek isterseniz şefinize ve ya ustanızdan rica edin gerekirse farklı bölümde farklı insanlara sorarak o işi deneyimleyin. sizden asla kusursuz bir iş yapmanızı beklemezler o yönde endişeniz olmasın size bir öğrenci gözüyle bakarlar, zaten oradaki çoğu kişi de zamanında o fabrikada staj yapan kişilerden oluşmakta. her türlü iş güvenliğine uymanızı mutlaka öneririm özellikle eldivenler! umarım sizler için hayırlısı olur.

Sana en uygun işvereni bul..

Anonim olarak bilgi paylaş,
premium hesaba sahip ol.

50 Bin+ anonim üye, toplamda 70 Bin+ bilgi paylaştı.

Sayfayı paylaş