İşteMülakat.com
Hello, world! This is a toast message.

OBSS

Ortalama Puan: 4,07
(59 Mülakat Ortalaması)

59 Mülakat Süreci

5

Stajyer

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Kolaydı

önce telefonla aradılar ve görüşme tarihini e posta adresine ilettiler. belirtilen zamanda görüşme 5 adayla birlikte başladı. okul ile ilgili bilgiler ve genel olarak yaptığınız projeleri anlatıyorsunuz. staj programı hakkında kısaca bilgiler verildi. güler yüzlü ve rahat bir görüşme oldu teşekkürler.

5

Yazılım Stajyeri

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Kolaydı

önce telefonla aradılar ve mülakat günü ayarladılar, mülakatta 4 kişi vardı. herkes yaptığı projelerden, kendinden bahsetti. aynı gün içerisinde telefonla aranıp bir sonraki aşamaya geçtiğimi söylediler. online testi attılar önümüzdeki gün içerisinde çözeceğim.

5

Stajer

Teklifi Kabul Ettim Ortalama Mülakat

hr mülakatı aşamasında 6 kişilik grup halinde katıldık. bir saat sürdü. herkes kendini kısaca tanıttı ve projelerinden bahsetti. şirket ve kamplar hakkında bilgilendirmeler aldık. süreç sonrası telefon ile aranarak olumlu geçtiğini ve teknik teste hak kazandığım söylendi. test için sabırsızlıkla bekliyorum.

4

Yazılım Stajyeri

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Kolaydı

linkedin üzerinden başvurumun ardından cv değerlendirdiler sanırım. başvurumdan süre sonra arayıp olumlu olduğunu, ik ile online bir mülakat yapmak istediklerini söylediler ve gün ayarladık. 4 kişiydik ve herkes kendi yaptığı projeleri, ingilizce seviyelerini, ilgilendiği alanları söyledi. aynı gün içerisinde arayıp olumlu geçtiğini söylediler. sonrasında 3 aşamalı teknik envanter gönderdiler (toplam 1 saat civarı sürüyor). sonrasında ise olumlu olduğu ile ilgili bir mail aldım. süreç uzunluğu ise: 14 şubatta başvurumu linkedinden görüntülediler ve 22 nisan tarihinde olumlu dönüş aldım.

1

Stajyer

Teklifi Reddettim Mülakat Çok Kolaydı

cv screening iq tests group interview offer overall very easy interview process. iq test like questions

5

Stajyer

Teklif Yapılmadı Ortalama Mülakat

ik mülakatına girdim 7 kişilikti. yaptığımız projelerden ve kullandığımız dillerden bahsettik. daha sonrasında olumlu dönüş aldım ve teknik test gönderildi.

4

Bilgi İşlem Stajyeri

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Kolaydı

once mulakat tarihi icin telefonla arandim, telefonda mail gondereceklerini, mail'de gonderdikleri bir link uzerine cv'mi gondermem gerektigini ve toplanti linkinin bulunacagini soylediler. cv'mi yukledigim platformda ilgilendigim alan, gecmis tecrubelerim gibi bilgilerimi yukledim. mulakat da toplu bir mulakatti, kimiz neyiz neler yaptik tarzi seylerden kisaca bahsettik, kolay bir mulakatti. mulakattan 2-3 saat sonra da aradilar, mulakat sonucunun olumlu oldugunu ve teknik sinav gondereceklerini soylediler, simdilik sinavi bekliyorum

5

Summer Internship

Teklif Yapılmadı Mülakat Çok Kolaydı

kabul bilgisi alindiktan sonra 5 kisinin bulundugu bir meetingde bulustuk. tecrubelerimizden bahsettik ve ardindan teknik mulakata tabi tutulmak uzere biz size gonderecegiz dendi.

3

Senior Unity Developer

Teklif Yapılmadı Ortalama Mülakat

3 aşamalı test gönderiyorlar. 1 aşama çoktan seçmeli. 2. aşama coding. 3. aşama da video kaydı alıyorsunuz. olumlu olumsuz bir dönüş yok.

5

Stajyer

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Kolaydı

i̇lk önce toplu mülakata girdik. mülakatta kendimizden bahsettik ve hangi yaz stajı programını tercih ettiğimizi belirttik. başarılı olan adaylara online test gönderildi. online test kodlama soruları içermekteydi. online testten yaklaşık 1.5 ay sonra teklif yapıldı.

Sana en uygun işvereni bul..

Anonim olarak bilgi paylaş,
premium hesaba sahip ol.

50 Bin+ anonim üye, toplamda 70 Bin+ bilgi paylaştı.

Sayfayı paylaş