İşteMülakat - Blog

Tüm Blog Yazılarını İnceleyin

Hepsiexpress Motorlu Kurye Olma Şartları 2024

Hepsiexpress Motorlu Kurye Olma Şartları 2024

Yazar: İşte Mülakat Yayın Tarihi: 03/09/2021

Pandemi sonrası internetten satış patlaması yaşanması dolayısıyla kurye istihdamı ve iş ilanlarında patlama yaşandı. Hepsiburada adlı alışveriş uygulaması, Hepsiexpress iştiraki ile Motorlu Kurye ilanları vermeye başladı. Araçlı Kurye ya da Motorlu Kurye olarak hizmet vermektedir. Şu ana kadar birçok zincir market ile anlaşmış ve büyüme odaklı devam etmektedir.

Kuryeliğin en önemli noktası bir eleman gibi değil, kendi işiniz gibi saat ve teslimat bazlı çalışmanız. Serbest olarak kolayca bu platforma katılabilir ve ilk günden kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Tüm başvuru süreci internetten yani Hepsiexpress Kurye Uygulaması üzerinden yürümektedir, başvurunuzu hemen telefonunuzdan başlatabilirsiniz. İşin kendisi de mobil uygulama üzerinden yürüdüğünden, telefon kullanımına hakim olmanız sizi bir adım öne taşıyacaktır.

Başvuru 3 genel adımdan oluşmaktadır.

1. Hepsiexpress başvurusu için buradaki linke tıklayın Hepsiexpress Kurye Başvuru Formu

2. Sizden istenilen bilgileri forma doldurun.

3. Başvurunuzu tamamlayın.

Hepsiexpress Kurye Başvurusunda istenen belgeler nedir?

  1. Adli Sicil kaydı ve İkametgah belgesi
  2. Profil Fotoğrafı: Bu fotoğraf sipariş veren kullanıcılara gösteliecek dolayısıyla profesyönel ve düzgün bir fotoğraf kullanmanız gerekmektedir.
  3. Başvuru başında verilen onay kodu. Eğer başvuru doldurma süreniz uzarsa onay kodu geçersiz kalacaktır ve yenisini ücretsiz olarak istemek durumunda kalacaksınız.
  4. Hatalı bir yükleme yaptığınız takdirde sistemden uyarı alacaksınız ve hatanızı düzeltmek için 24 saatiniz olacaktır. Bu yüzden başvuru yaptıktan sonra mutlaka başvurunuzu takip edin.

Hepsiexpress Kurye Başvurusu kaç günde sonuçlanır veya açıklanır?

Kurye başvuruları her gün sistemdeki insan kaynakları tarafından kontrol edilmektedir. Mesai yoğunluğuna ve başvuru sayısına bağlı olarak bu süreç 2-3 gün uzayabilir fakat diğer işlerle karşılaştırınca oldukça hızlı bir işlemdir.

Hepsiexpress Kurye Olma Şartları:

  1. A2 / A1 ehliyet sahibi olmak
  2. Takım çalışması ve esnek çalışma saatlerine uygunluk göstermek
  3. Trafik kuralları konusunda son derece titiz olmak
  4. Lise mezunu olmak veya daha yüksek bir tahsil edinmiş olmak
  5. Daha önce motorlu kurye deneyiminiz olması sizi diğer adayların önüne geçirecektir.

İşte Mülakat'taki Hepsiexpress ile ilgili anonim olarak paylaşılmış güncel mülakat, maaş ve yorumlara ulaşmak için tıklayın.