Şoför/Sürücü Yorumları

Ortalama Mülakat Puanı : 3,5 / 5

6 Mülakat Deneyimi


Şoför/Sürücü Yorumları

Anonim Şirket Yorumu
Gönderim Tarihi: 07 Temmuz 2022
Şirket: Şoför/Sürücü / TAŞYAPI İNŞAAT SAN. TİC.A.Ş. ( 5 / 5 )
Yorum Puanı: 4 / 5
Yorum Başlığı: "Mutlu çalışan Verimli iş gücü"
Anonim Şirket Yorumu
Gönderim Tarihi: 04 Haziran 2022
Şirket: Şoför/Sürücü / MNG Kargo ( 2,7 / 5 )
Yorum Puanı: 1 / 5
Yorum Başlığı: "Ben beğenmedim"
Eksiler:

Maaş ortalamanın çok çok altında. Bu maaşlara çalışan yok artık piyasada. Hoş çalışsanız bile bir ev geçindirilmez. Çalışma saatleri çook esnek. Şöfor aracı 7'de aktarmadan teslim almaya gidiyor akşam 8'de aktarmaya aracı teslim ediyor. Yemek molası diye bir saat yok bulduğun boş vakitte yemeğe zor kaçabiliyorsan kaçıyorsun yoksa aç kaldın demektir. Verdiği yemek parası yetmiyor 40 liradan aşağı yemek yok verdikleri 20lira neredeyse. Şöfor ve kurye maaşları arasında bir fark yok aynı neredeyse. Asgari ücret+ yemek parası veriyor çalışanlara. Yol ücreti yok. Verdikleri araçlar çöp, hurda zaten. Ama aracı sizden isteseler 5yaşını geçmemiş araç isterler kendilerinin size verdikleri araç 20 yaşı geçmiş miladı dolmuş araçtır.

Öneriler:

Maaşları iyileştirin. Yemek parasını güncelleyin ve ek olarak yol ücreti versinler. Çalışma saatlerinin fışına çıktığında mesai ücreti sayılsın 10saat çalışması gereken yerde 13-14 saat çalışıyoruz günlük ama aldığımız ücret aynı. Yetersiz eleman çalıştırılıyor gün sonu işler yetişmiyor bunun acısını biz çalışanlar işten geç çıkarak telafi etmeye çalışıyoruz

Anonim Şirket Yorumu
Gönderim Tarihi: 06 Ekim 2021
Şirket: Şoför/Sürücü / Hepsiburada.com ( 3,8 / 5 )
Yorum Puanı: 1 / 5
Yorum Başlığı: "Tuhaf bir görüşme süreci "
Eksiler:

Servis güzergahı Sultanbeyli bölgesine olduğu halde.İpek denen bir bayanın "O bölgeye servisimiz yokmuş " demesi

Öneriler:

Önce online mülakata girdim.Hemen akabinde "olumlusunuz" denildi."1 gün sonra dönüş yapmadılar.Ben aradım dönüş yapacağız dediler.Sonra ip.k adında bir bayan servis uygunluğunu kontrol ediyorum dedi.3Gun bu şekilde bekletildim.Sonunda yine ben aradım."O bölgeye servis yokmuş" denildi.Halbuki bolgemden sirketlerinde çalışan arkadaşlarım var.Hayir neden olumlu dediler ve sonra neden döndüler anlayamadım.Kesinlikle sistemsiz ve düzensiz ve saygısız bir kurum.

Güncel Mülakat Süreçleri Her Hafta E-Mail Gelsin!