Banka Yetkili Yardımcısı Mülakatları

Ortalama Mülakat Puanı : 3,9 / 5

4 Mülakat Deneyimi


Banka Yetkili Yardımcısı Mülakat Süreçleri


Anonim Mülakat Katılımcısı
Şirket:
Banka Yetkili Yardımcısı / Garanti Bankası ( 4,1 / 5 )
Gönderim Tarihi: 11 Mart 2021
Mülakat Puanı: 4 / 5
Süreç:

Anonim Mülakat Katılımcısı
Şirket:
Banka Yetkili Yardımcısı / Garanti Bankası ( 4,1 / 5 )
Gönderim Tarihi: 05 Eylül 2019
Mülakat Puanı: 5 / 5
Süreç:

Online başvurudan 1.5 hafta sonra email ile geri dönüş yapıldı, mailde online mülakat için bir link vardı ve linke tıkladıktan sonra genel yetenek ve mantık testini tamamladım tabii bu sırada güvenlik açısından kamera ve mikrofonu açık tutmamı istemişlerdi. Sınavı bu şekilde bitirdikten 5 gün sonra olumlu bir mail oldum ve 2. aşama olarak video kayıt mülakat için gün verildi. Video kayıtlı mülakatta 5 adet soru sorulacağı ve bunları 30dk içerisinde cevaplanmam istendi bu aşamayı da istedikleri gibi tamamladıktan 1 hafta sonra 1 e 1 mülakata çağrıldım. Gittiğimde benimle aynı süreçten geçen adaylar ile karşılaştım. Herkesten kendisini tanıtmamızı, nerede yaşadığımı, kiminle yaşadığımı ve üniversite hakkında bahsetmemi istediler diğer odadaki kişiler gibi bende bahsettim ve diğerlerinin aksine benim 2.5 yıldır özel bir şirkette çalışmış olmamım verdiği avantaj ile bu sorulara iyi cevap verdiğimi düşünüyorum. Bu görüşmeler yaklaşık 35dk sürdü ve bana 2 hafta içerisinde yanıt vereceklerini belirttiler ve hâlâ yanıt bekliyorum.

Soru:

Bir müşteriyi kredi alması için ikna etmeye çalışır mısın? Diyelimki çalıştın ve 2 kez başarısız oldun, 3. kez dener misin? Sabır düzeyin nedir?

Cevap:

Müşteriyi şirketimizden soğutmayana kadar uygun bir dille bu kredinin kendisine nasıl fayda sağlayacağını ve ödeme imkanlarının kolaylıklarından ve avantajlarından bahsederim. Uygun ses tonunu yakaladığım zaman ise ikna kabileyetlerimi hünerlerini sergilerim.


Anonim Mülakat Katılımcısı
Şirket:
Banka Yetkili Yardımcısı / ING Bank Turkey ( 3,7 / 5 )
Gönderim Tarihi: 05 Eylül 2019
Mülakat Puanı: 5 / 5
Süreç:
Soru:

ING sizlere ne anlatıyor? Tercih ederken ING hakkında ne düşündünüz?

Cevap:

Benim için başvurduğum firmanın duruşu, müşterisini önemsemesi ve çalışanına verdiği değer çok önemli bu yüzden direkt başvurmayı düşündüm.