İşteMülakat.com
Hello, world! This is a toast message.

TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

Ortalama Puan: 3,97
(123 Mülakat Ortalaması)

123 Mülakat Süreci

5

Stajyer

Teklifi Kabul Ettim Mülakat Kolaydı

peoplise üzerinden başvurduktan sonra cv yükleme ve kendimiz hakkımda sorulan bir kaç soruyu yanıtladıktan sonra ilk adım tamamlandı. daha sonrasında ise 4 soruluk bir video mülakat gönderildi. bu aşamanın değerlendirilmesinin ardından kabul alındı.

5

Aday Mühendis

Teklifi Kabul Ettim Ortalama Mülakat

mülakat sürecimde öncelikle online olarak birim yöneticileri ile görüştüm. teknik mülakat dan çok sohbet havasında idi. aday mühendislik ile okul sürecimi aynı anda idare etmek hakkında uzun süre konuştuk. yaklaşık 40 dakika süren mülakat sonunda karşılıklı memnun kalarak ayrıldık. .sonrasında itep 3.5 üzeri alarak aday mğhendislik sürecim başladı.

5

Mekanik Tasarım Mühendisi

Teklif Yapılmadı Mülakat Zordu

tasarım mühendisi olarak başvurduğunuz birimin malzeme teknolojisini ve tasarımın üretim ve kalite üzerindeki etkisini bilmeniz faydalı. sadece programı kullanıyorum 10 dakikada parçayı tasarlarım yeteneğinize güvenmemeniz gerekmektedir. yabancı dil testinde konuşma ve dinlemenin etkisi gramere göre daha fazladır. o sebeple hazırlık yaparken mutlaka buna göre hazırlanın.

5

Stajyer

Teklifi Kabul Ettim Ortalama Mülakat

genel olarak ise olan hevesimi ingilizce bilgimi kisiligimi olcemrye yonelik bir mulakatti guler yuzlu kisilerle gecirdigim bi surecti

3

İşe Alım Uzmanı

Teklif Yapılmadı Ortalama Mülakat

mülakat için gün belirledik, mülakat anında kendimi çok iyi ifade edemedim, işe alım uzmanı da beni açmaya çalışmadı. olumsuz olduğunu biliyordum bittiğinde fakat olumsuz olduğuna dair mail gelmedi. klasik ik soruları soruldu.

5

Uzun Dönem Stajyer

Teklifi Kabul Ettim Ortalama Mülakat

ilk önce online mülakat süreci oldu sonrasında itep ingilizce sınavı ve teknik mülakat oldu

2

Tasarım Uzmanı

Teklif Yapılmadı Mülakat Zordu

video mülakat gönderildi, ancak çok fazla teknik soru vardı. i̇lgili bölüm ile ilgili daha önce tecrübem olmadığı için teknik sorular da oldukça zorlandım. toplam 8 soru vardı, 2 tanesi türkçeydi. sonrasında herhangi bir dönüş yapmadılar.

4

Mekanik Bakım Mühendisi

Teklif Yapılmadı Ortalama Mülakat

önce sistem üzerinden video mülakat gönderiliyor. 6 soru oluyor 5 türkçe 1 ingilizce olmak üzere. bu aşamayı geçtikten sonra i̇k ile görüşmeniz oluyor. bunu da geçtiğiniz taktirde itep ulaslar arası sınava sokup ingilizce seviyeniz test ediliyor. en son teknik mülakat oluyor . ardından işe alınıp alınmadığınız belli oluyor.

4

Üretim Planlama Uzmanı

Teklifi Kabul Ettim Ortalama Mülakat

ik gorusmesi teknik gorusme ve bir firmanin online ingilizce mulakati var. ingilizce sinavi zor

Soru: gecmis tecrubeleriniz

Yanıt: 2 yil alti tecrubesi olanlari genelde cagirmiyorlar

5

Boya Mühendisi

Teklif Yapılmadı Mülakat Kolaydı

i̇lk olarak video mülakat linki gönderdiler ardından teams te teknik mülakat yapıldı. şimdi ingilizce ve genel yetenek sınavı için mail atılmasını bekliyorum. i̇k uzmanı güleryüzlü ve kesinlikle sizi rahatlatıyor. genel olarak kendinizden bahsedin, zayıf ve güçlü yönleriniz neler, önceki işinizi anlatır mısınız gibi sorular soruldu. teknik kısımda da başvurulan pozisyon ile alakalı problem verip bunu nasıl çözersiniz, proses hakkında bilginiz var mı, hangi eğitimleri aldınız gibi sorular soruldu.

Soru: güçlü ve zayıf yönlerinizden bahseder misiniz?

Yanıt: güçlü ve zayıf yönlerinizden bahseder misiniz?

Sana en uygun işvereni bul..

Anonim olarak bilgi paylaş,
premium hesaba sahip ol.

50 Bin+ anonim üye, toplamda 70 Bin+ bilgi paylaştı.

Sayfayı paylaş