Öne Çıkan Mülakatlar

Müşteri Yöneticisi/Yönetmeni / British American Tobacco Turkey
Süreç

Sohbet havasinda sicak olumlu sonuclanan surecdi.🙏

Cevap

Kendimi anlatarak basladigim gorusmeye gecmiste calistigim firmalarda ki konumum ikili iliskilerim neler kattigim ve kazandirdiklarim, yarattigim farkliliklari paylastim. İnanmak ve guvenmek isin yarisidir herzaman gerisi deneyimleyerek ogrenilir bunun bilincinde olarak calismak calisana ve isverene herzaman kazandiriyor..👍


Satış Temsilcisi / British American Tobacco Turkey
Süreç

Yüz yüze görüşme 5dk ve 15 dakikalık araç sürme testi içinse toplamda 3 saat bekledim. Satış danışmanı tanımı: Transit araçla sigara satışı gerçekleştirmeniz bekleniyor. Transit araçta deneyim istiyorlar. Yanınızda bir kağıda bir şeyler not alıyorlar. Mülakata girdim iyiydi fakat karşımdakilerin profesyonelliği beklediğim gibi değildi ve görüşmede bana "bir çok aday iş teklifi sırasında maaşı duyunca kabul etmiyor" dediler ve doğal olarak bende "acaba maaşı az mı veriyorlar" diye düşündüm. Özetlersem: Süreç hiç zor değil ancak deneyimsiz ve sadece para kazanmak isteyen birinin tercih edeceği bir iş olabilir.


Satış Temsilcisi / British American Tobacco Turkey
Süreç

Terhisi aldıktan hemen sonra kariyer sitesinden şirketin ilanına başvurdum fakat iletişime geçen olmayınca bende içeriden referans ile CV dosyamı ilettim ve 3 gün sonra iletişime geçilerek özgeçmişteki bilgilerin doğrulaması yapıldı ve ileri tarihe bir mülakat verildi. Mülakatın sonunda en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacağını ilettiler.

Soru

- Bir önceki iş deneyiminiz hakkında bilgi verebilir misiniz? Karşılaştığınız en zor problem neydi ve nasıl çözüm stratejisi uyguladınız? - Neden şirketimizi tercih ettiniz? Bu seçiminizde neler etkili oldu? - Günlük hayatınızdan bahseder misiniz?