İşteMülakat.com
Hello, world! This is a toast message.

Banabi

Ortalama Puan: 4,07
(29 Mülakat Ortalaması)

20 Yorum

2

Anonim Şirket Yorumu

"i̇sminin hakkını vermeyen firma"
Depo Sorumlusu
28 Temmuz 2022

Artılar: 8 saat çalışma( o da kanuna göre normal biz artı sayıyoruz) yaz-kış kapalı ortamda soğuk yemezsiniz.(bu da artı değil biliyorum)

Eksiler: -müdürünüze bağlı olarak hiç durmayan ve sürekli bir şeyle uğraşmanızı isteyen tempo -sürekli mal geliyor , sipariş topla , raf düzenle , içerinin işlerini koştur, gece full time temizlik ve skt yap. sonra müdür sabah gelsin camda iz var desin :) -maaş bandları paranın para zamanında 500 tl fark var iken şu anda asgari ücretin 200 tl üstünü veriyorlar. yani o zamanın 30 lirasına tekabül ediyor sanırım. 200 tl den vazgeçip başka yerde çaycılık yapabilirsiniz daha rahat ve stressiz olur. -çalışana gram değer verilmemesi : çalışma arkadaşlarım ve ortamın şansım üzerine gayet güzeldi fakat i̇şveren tarafından hiçbir şekilde değer hissettirilmedi. ne bir ek prim , ne manevi olarak destek ne de maaş konusunda bana kalırsa isminin hakkının yanından geçmeyen bir firma. bakkal bile daha kurumsal olup , yanında çalışan çırağına daha çok ilgi gösterip onun geçimini düşünür. ki yönetimin çalışanları gram umursamadığı yapılan grevde belli oldu. çıkıp muhattap bile olmadılar çalışanlarıyla insanlar günlerde sokaktaydı. son çare olmadan bu şirkete hiçbir şekilde emek vermeyin ve vaktinizi boşa harcamayın, gelecek düşünceniz de olmasın.

Öneriler: maaşlar,i̇nsan ilişkileri , ek prim ve ödemeler , ek sosyal haklar

2

Anonim Şirket Yorumu

"welcome to hell"
Depo Sorumlusu
05 Eylül 2021

Artılar: yazın soğuk kışın sıcak maas 1inde max 2 sinde yatar 650 ticket tamamlayıcı sağlık sigortası 3.345 net ücret

Eksiler: extra mesai ücreti ödenmez saatinde isten çıkamazsın müdürlerin seni devamlı tutanakla tehtit eder kurye devamlı haklıdır yeri gelir 4 adamın işini yaparsın mola kullanamazsınız adam işe gelmez zorunlu seni devam ettirirler sonrada mesai ücreti vermezler devamlı iş isterler müdür egosu tatmin edersin hep bir bölge müdürü gelcek heyecanı yaşatırlar bölge müdürün sana sikayetin varmı diye sorar müdürün hemen arkandan seni dinler gececi olursun sabah eve gelirsin devamlı müdürün arar biseyler sorar 5 gün full çalışırsın 1 gün tokezlersin hemen laf söylerler seni insan olduğuna inandirirlar hayvan gibi çalıştırırlar sevkiyat gelir mesainin bitmesine 1 saat kalmıştır palet bitmeden çıkamazsın derler. raporlusundur arayıp işe çağırır müdürün i̇zinli olursun işe çağırırlar mesai 2x olması gerekir normal olarak mail atarlar. nevzat aydin i̇le i̇lgi̇li̇ sorun deği̇l veya bölge müdürleri̇yle i̇lgi̇li̇ sorun deği̇l üstlerine yalakalık yapmak için müdürlerin seni köle gibi kullanır bölge müdürleri geldiginde de arkadaşınızmış gibi davranırlar ben 7 ay boyunca ki çalışmam da bu kadarına şahit oldum bu konuyu birde uzun zaman sırf borçları ve aileleri olduğu için katlananlara sormak gerek.

Öneriler: çalışanlara insan gibi davranın onlar olmazsa sizlerde olmazsınız

Sana en uygun işvereni bul..

Anonim olarak bilgi paylaş,
premium hesaba sahip ol.

50 Bin+ anonim üye, toplamda 70 Bin+ bilgi paylaştı.

Sayfayı paylaş