Öne Çıkan Mülakatlar

Çağrı Merkezi Yetkilisi / AssisTT
Süreç

ankara için geçen ayın 15'inde yetenek ve klavye testine girdim 16sında 1e1 mülakata girdim. Mülakatta neden assistt önceki iş yerinizden ayrıldınız gibi sorular soruldu merak ediyorum bu dönemde olumlu dönüş alan oldu mu?

Soru

önceki işinizden ayrılma sebebiniz?


Çağrı Merkezi Yetkilisi / AssisTT
Süreç

Genel yetenek sınavı için çağrıldım 5 dakika içinde 5 satırlık bir paragraf yazmamız istendi ve sırasıyla şunlar yapıldı; - Genel Yetenek Sınavı, - IQ Testi - Matematik Testi sonuç olarak ise 2 hafta içerisinde dönüş yapacaklarını ve eğer olumlu olursa eğitim olacağını aktardılar bakalım hayırlısı

Soru

- 5 dakika içinde 5 satırlık paragraf yazmamız istendi - mülakatta çeşitli sorular yöneltidi


Çağrı Merkezi Yetkilisi / AssisTT
Süreç

Kariyer sitesinden başvuru yaptım ve 2 ay sonrasında mesaj ile online sınava davet edildim, ertisi gün mülakat oldu. Bu aşamalarda iq testi, matematik testi, genel yetenek testi yapıldı. genellikle herkese 2-3 hafta içerisinde döneceklerini söylediklerini biliyordum bana da öyle söylediler.


Çağrı Merkezi Yetkilisi / AssisTT
Süreç

Thy yabancı dil projesi için başvuruda bulunduktan sonra benimle iletişime geçildi ve süreç aşağıdaki gibi gerçekleşti Süreçte birçok testten geçiyorsunuz iq testi, türkçe testi klavye testi gibi. ayrıca işe alınırsanız ilk başta eğitim vereceklerini söylediler yaklaşık 25 gün kadar. ayrıca sağladıkları imkanlar da şunlar: asgari maaş + yemek + prim + 3 ay sonra başlayacak olan özel sağlık sigortası. Prim ise: mola sürelerine ve çağrı sayılarına bağlı olarak verildiği tarafıma anlatıldı. işe başladıktan tam 12 ay sonra ise takım liderliği ile ilgili iş ilanı açılması durumunda başvurabileceğim söylendi yani yükselme şansımın olduğu vurgulandı.